Burton Week 2004 Subsidiaries
Admirals Cup
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tim Laws |
Simon Hemingway |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick Charles |
Juliet Kingsnorth |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Graham Iles |
Emma Wilkins |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rosie White
// Tom Edom |
Rosie White
// Tom Edom |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andy Howse |
Jon Adshead |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tom Gruitt |
Chloe Willis |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Felix Newall-Smith |
James Muir |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gerald Copsey |
Frances/Ant/Nick
Copsey |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andrew Dennison |
Tressa King |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alastair Gordon |
Hamish/Catherine
Gordon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Steve Sallis |
Jenny James |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Will |
Arthur Henderson |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ian Gore |
Alex Gore |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Steve Adshead |
Henry Johnson |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bruce Johnson |
Claire Johnson |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Terry Cooke |
Angela Cooke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Peacock |
Tricia Wood |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Caroline
Martin |
Andy Douglas |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rob Martin |
Jan Martin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kevin Iles |
Jane Wade |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gavin Willis |
Jasmine Willis |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Wilkins |
Emily Abbott
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Greening |
Josie Greening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mike Hoyle |
Oli Goodhew |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nigel May |
Hannah May |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Robert Cannell |
Emma Cannell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dare Barry |
Lucy Horsley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brian Kitching |
George Kitching |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tom Edom |
Rosie White |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sue Pelling |
Sue May |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nigel Goodhew |
Tim Goodhew |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gerald Copsey |
Frances/Ant/Nick
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tony Millichope |
Ann Millichope |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Simon Walworth |
Thomas Walworth |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Helm |
Crews |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Richard Williams |
Lindsey Iles |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Playford |
Nigel Playford |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rebecca Johnson |
Laurence
Walker |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
James Whitehead |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tom Gruitt |
Chloe Willis |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tom Jefferies |
Jinni King |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Felix Newall-Smith |
James Muir |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nathan Harding |
Fran Loftus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Guy Johnson |
Charlie Peacock |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Michael Douglas |
Joe Hunt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andrew Dennison |
Tressa King |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Full Name |
Crews Name |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jon Brown |
Rachel Williamson |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Will |
Arthur Henderson |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Steve Dunn |
Harry Pynn |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tim Laws |
Simon Hemingway |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mike Hoyle |
Oli Goodhew |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nigel May |
Hannah May |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick Charles |
Juliet Kingsnorth |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rebecca Johnson |
Laurence
Walker |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sam Sutton |
Richard Hingston |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tim Knight |
Mariko Knight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nigel Goodhew |
Tim Goodhew |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Felix Newall-Smith |
James Muir |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nathan Harding |
Fran Loftus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Guy Johnson |
Charlie Peacock |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Simon Walworth |
Thomas Walworth |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Michael Douglas |
Joe Hunt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alastair Gordon |
Hamish/Catherine
Gordon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Helm |
Crew |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Caroline
Martin |
Andy Douglas |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rebecca Johnson |
Laurence
Walker |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sue Pelling |
Sue May |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Helm |
Crew |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Steve Dunn |
Harry Pynn |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Playford |
Nigel Playford |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick Charles |
Juliet Kingsnorth |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tom Gruitt |
Chloe Willis |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Felix Newall-Smith |
James Muir |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Guy Johnson |
Charlie Peacock |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Simon Walworth |
Thomas Walworth |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Michael Douglas |
Joe Hunt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alastair Gordon |
Hamish/Catherine
Gordon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Terry Cooke |
Angela Cooke |
3479 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Geoff Camm |
Amelia Hall |
3488 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gavin Willis |
Jasmine Willis |
3485 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dare Barry |
Lucy Horsley |
3482 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mike Cooke |
Helen Hunt |
3489 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matt Burrows |
Paula Burrows |
3486 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dare Barry |
Lucy Horsley |
3482 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Helm |
Crew |
Sail Number |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ian Sharps |
Elly Martin |
3443 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tim Laws |
Simon Hemingway |
3295 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Robert Cannell |
Emma Cannell |
3344 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sam Sutton |
Richard Hingston |
3460 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Graham Iles |
Emma Wilkins |
3373 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sue Pelling |
Sue May |
3463 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andy Howse |
Jon Adshead |
3310 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tony Millichope |
Ann Millichope |
3428 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Helm |
Crew |
Sail Number |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
John Meadowcroft |
Katy Meadowcroft |
3473 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Richard Williams |
Lindsey Iles |
3450 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Steve Adshead |
Henry Johnson |
3449 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Steve Dunn |
Harry Pynn |
3484 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ian Sharps |
Elly Martin |
3443 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mark Simpson |
Emma Simpson |
3472 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Playford |
Nigel Playford |
3427 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Wilkins |
Emily Abbott
|
3481 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nigel May |
Hannah May |
3490 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andy Howse |
Jon Adshead |
3310 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tony Millichope |
Ann Millichope |
3428 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Simon Walworth |
Thomas Walworth |
3470 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Wilkins |
Emily Abbott |
3481 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andy howse |
Jon Adshead |
3310 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jon Meadowcroft |
Katy Meadowcroft |
3473 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ian Gore |
Alex Gore |
3441 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bruce Johnson |
Clare Johnson |
3477 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emily Abbott |
Liz Wilkins |
3481 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Graham Iles |
Emma Wilkins |
3373 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zoe Ballantyne |
Graham Camm |
3492 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Royal Harwich
YC |
Tom Stewart |
Liz Ross |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jon Brown |
Rachel Williamson |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Richard Williams |
Lindsey Iles |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|